čtvrtek 30. dubna 2015

Změna !


Že se možná bude něco dít, jste asi vycítili z toho mála článků, které jsem za poslední dobu zvládla publikovat.
A pokud ano, měli jste pravdu.

Poslední dobou jsem se hodně zamýšlela nejen nad svým blogem, ale také nad celou „blogosférou“, která je pro některé kouzelná a pro jiné zrádná.

Často mi teď přijde, a vím to i od vás, že úroveň psaní článků se smrskla na PR zadání a originalita se zcela vytratila. Nelze to nikomu zazlívat, ale já se prostě rozhodla jít jiným směrem.

Vrátit blogu původní originální články, které nevycházejí ze zadání „sponzorů“, ale z mé vlastní hlavy a z nadšení pro psaní článků.

Proto tímto článkem oficiálně zahajuji a otvírám pro vás nový, snad lepší, zajímavý blog Leny Čerge, který bude trochu lifestyle, trochu beauty (dobře beauty možná trochu víc ;)), trochu fashion a nezapomenu ani na své výtvory, a to jak v kuchyni, tak všude jinde ;).

A spolupráce? Ty zcela nevymizí, ale pokusím se je podávat jinak a hlavně v menším měřítku ;).
Doufám, že se vám u mě na blogu bude líbit ještě víc než kdy dřív, a že tu kupu článků, kterou mám pro vás předpřipravenou, budete vítat s otevřenou náručí ;).Vaše


11 komentářů:

 1. Tleskám, Leni! :) Já uvažuji poslední dobou podobně, tak jsem zvědavá jestli se s tím dokážu poprat jako ty :) Držím palce! :*

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju Klárko. Ty? Ty 100% a ještě mnohem líp než já ;).

   Vymazat
 2. Já tě budu číst tak či tak =) Prostě tvůj blog mám ráda =) Je, ale pravda, že některý holky maj tolik spoluprací, že nechápu jak to dělají... já si dala stopku... víc spoluprací bych prostě nestíhala a hlavně jak píšeš - vše by to bylo sponzorované ;)
  Ať se ti daří kočko =)

  Loveliness By Tess

  OdpovědětVymazat
 3. Držím palce, v poslední době je blogosféra přehlcená více méně PR články, tak doufám, že do toho dáš zase samu sebe. :)

  OdpovědětVymazat
 4. Leni, super, mám radost, žes to rozjela podle svých představ! Budeš skvělá, vím to. :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář, všech si moc vážím.Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...