úterý 26. ledna 2016

Prague again!

A to po poměrně dlouhé době! Právě proto jsem se na svůj prodloužený víkend v Praze těšila víc než jindy, a to nejen z toho důvodu, že mě tam čekala kupa krásných akcí a příjemných setkání, ale také proto že jsem si dala relax od školy, od práce....a věnovala se sobě a nákupům ! 
Udělala si klasický večer s rodinnou, a to bez spěchu a stresu z brzkého vstávání :). 

Téměř hned po příjezdu mě čekala příjemná snídaně ve společnosti Mary Kay, která nejen mě představila na VIP snídani plánované novinky ze svého repertoáru, které vypadaly jak jinak, než skvěle ! 
Nejen že vypadají tak krásně že vás přímo vybízí k vyzkoušení, ale také moc příjemně voní....a díky Mary Kay, je budu moci i doma vyzkoušet. 
Nejvíce se těším na testování nového pleťového séra, které umí sjednotit tón pleti a bojuje proti pigmentovým skvrnám. 
Ve chvílích volna jsem si užívala nádherné zasněžené Prahy, kterou jsem pod takovou sněhovou přikrývkou snad ještě nikdy neviděla. 
Praha se na pár dní stala minimálně stejně kouzelnou jako během prvních jarních dnů! A to už léta tvrdím, že nad ně žádná jiná roční doba nemá. A pokud se procházíte v blízkosti ryzího centra nikdy neodoláte těm slevám, které na vás někdy přímo volají....já tedy neodolala a pořídila overal, do kterého jsem se na první pohled zamilovala!
Další akcí, které jsem se účastnila bylo vůbec první setkání s kosmetikou Lirene, kterou běžně seženete DM drogeriích, Kauflandu a dalších vybraných sítích obchodů a e-shopů. 

Přiznám se, ještě jsem od ní nikdy nic nezkoušela, takže nedokážu říct jestli za to skutečně stojí, ale je za moc příjemnou cenu a v krasných obalech. 

Na setkání nám byl představen kartáček na čistění pleti o který si budete moct brzy zasoutěžit. Je v balení rovnou i s čistícím gelem a výměnou masážní hlavicí, takže věřím že brzy některé z vás zpříjemní ranní i večerní čistění.  

Na setkání jsem konečně poznala Labradooru, z čehož jsem měla obrovskou radost a po delší době se viděla s těmi, které moc ráda na všech akcích potkávám. 


Byl to skvělý víkend, i když jsme vás díky němu trošku zanedbávala. Ale pro nedočkavce mám jeden tip, aktuální dění můžete sledovat na mém Instagramu nebo Facebookových stránkách blogu ;). 
4 komentáře:

 1. To musel být krásný víkend, novinky od Mary Kay i Lirene vypadají zajímavě, ten čistící kartáček mě zaujal, jsem zvědavá, jaké na něj budou recenze, už dlouho si něco takového chci pořídit :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Recenze určitě budou :), o Lirene bude i soutěž ;).

   Vymazat
 2. Ten kartáček od Lirene jsem viděla v září v Rakousku a říkala si, že by mohl přijít i k nám do Čech, tak super, ráda si zasoutěžím :) Měla jsi super víkend a overal na tobě vypadá fakt sexy!

  OdpovědětVymazat
 3. fíha kefka MK v nových farbách? i keď som tam zaregistrovaná, už moc tie novinky nesledujem, ani nerobím tak často objednávky, tak mi takéto infošky unikajú :)
  Drew's Beauty

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář, všech si moc vážím.Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...