pondělí 13. listopadu 2017

Fit giveaway


Minulý článek patřil fit tipům pro líné zimní období, které jsem ozkoušela sama na sobě (KLIK). A pokud máte odhodlání se přes zimu také pustit do boje s váhou, nebo se svým vlastním já, mám pro vás na povzbuzení soutěž o produkty, které vám pomohou dosáhnout lepších výsledků. Nebo vám tu dřinu alespoň trochu zpříjemní :). 

Co pro výhru musíte udělat? 


- být pravidelným čtenářem
- nechat pod článkem komentář s e-mailovou adresou a tím, co je pro vás aktuálně největší výzvou
- držet si pěsti

30.11 vyberu vítězku

18 komentářů:

 1. Pro mě momentálně největší výzva neusnout po 17. hodině v práci :-D Já prostě ty změny ročního období moc nezvládám :-D . nejhorší je samozřejmě přelnutí z léta na podzim a z podzimu na zimu, to je pro mě hodně náročné. A vůbec tomu nepřidá, když se na podzim posune čas a ta tma už je venku tak brzo :-D A v zimě, když vstáváme za tmy a vracíme z práce za tmy, to taky není nic, na co bych se těšila. Ale snažím se, co to jde . :-D Jen mi přijde že už je půlka listopadu a já se z toho vzpamatuji asi až na jaře zase :-D .email: svabovajaja@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 2. Největší výzvou je pro mě momentálně i přes pokročilé těhotenství zvládnout chodit do práce, starat se o dítě, domácnost a o sebe.
  scruffy@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 3. Aktuálně největší výzvou je pro mě shazování poporodních kil a posilovačka, aby to nějak vypadalo , kila už mám jen 2 navrch , ale chtělo by to vymazat celulitidu a zpevnit zadek :-D
  terezablog0@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 4. Ahoj, největší výzvou je očividně přežít ve zdraví zájezd do Lotyšska v rámci projektu. Místní počasí a jídlo likviduje kolegy i žáky:-) Sleduji tě jako Hanka Blažková a můj email je hanicka.cica@seznam.cz.

  OdpovědětVymazat
 5. Najít si lepší práci :-). Snad se brzy poštěstí.
  papaaaya@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 6. terezka0000@seznam.cz
  Pro mě je momentálně největší výzvou to, jestli se příští rok na jaře odstěhuji a najdu si letní práci v zahraničí a tím pádem si splním svůj sen.
  Sleduji tě jako: Terezah-style

  Terezah-style

  OdpovědětVymazat
 7. Gfc Eva Richterová
  Ervulenka@seznam.cz
  Přečíst několik knih

  OdpovědětVymazat
 8. ahoj, sleduji přes GFC jako Simona Zahrádková, mail: ssimka@centrum.cz
  Pro mě je asi teď největší výzvou příprava mé svatby :-).

  OdpovědětVymazat
 9. Ahoj, sledujem ako Dominika Hírešová
  dominika.hiresova@gmail.com
  Pre mňa najväčšou výzvou momentálne je príprava na stužkovú :)

  OdpovědětVymazat
 10. Pro mě je momentálně největší výzva práce na sobě. Rozhodla jsem se, že chci vést spokojenější život, odbourávat stres a mít sama sebe ráda. Je to práce na hodně dlouhou trať, ale já věřím, že to dokážu.
  GFC: Martina Slancová e-mail: slancova.m@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 11. To je přesně to, co potebuju:D
  Po pětadvacítce to totiž jde pěkně z kopce!
  Držím si pěsti a moje největší výzva je teď zase dodělávat vysokou... I když už jednu mám, musím další dodělat, abych mohla dělat práci, která mě baví.)
  magdalenasobeck@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 12. Největší výzva je pro mě momentálně skloubit brigádu, 2 vysoké, starost o domácnost a koníčky :D Už se nemůžu dočkat až budu mít po zkouškovém od školy chvíli klid :D.
  GFC: Alena Lusková
  email: luskova.alena@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 13. hezký den. pro mě je největší výzva, protože v práci a dojížděním do ní trávím hodně času, všímat si malých chvílí, kdy se můžu hýbat - zadřepovat si v kanceláři, nejít na vlakové nástupiště po eskalátoru, ale po schodech, vystoupit o jednu tramvajovou zastávku dále a projít se....prostě hýbat se co nejvíc, když u si neukradu hodinku času na cvičení. GFC: Barbora Červenková, cervenkova.barbora@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 14. Sleduji přes GFC jako Kriss, kiss.iii(zavinac)seznam.cz, největší výzvou je pro mě momentálně založení e-shopu.

  OdpovědětVymazat
 15. Aktuálně je největší výzva upéct dobré cukroví na Vánoce, protože loni jsem všechno hrozně pokazila :D annp1418@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 16. aktualne prezit tento rok :D vela zmien !!!
  n.princess@azet.sk

  OdpovědětVymazat
 17. GFC Mirka Škampová
  Aktuálně největší výzvou je pro mě vstup do zaměstnání. Po letech pracování doma skok rovnou do školy mezi děti. To nezní tak strašně,co? Jenže já jsem na vozíku, takže je to nové pro mě i pro děti. Nicméně zatím dobrý. Ale musím přiznat, že někdy ještě zažívám horké chvilky, ovšem je to lepší a lepší, tak se s tím doufám dobře poperu a budeme spokojeni všichni :)
  miuka12@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 18. Sleduji jako Klára Odehnalová.
  Mou výzvou je momentálně maturita!
  klara.odehnalova1@gmail.com

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář, všech si moc vážím.Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...