čtvrtek 22. února 2018

Tip na zimní dovolenou, aneb o mých horách a lyžováníSvět se poprvé zatřásl když jsem já, zarputilý nelyžař, poprvé stoupla na lyže a snažila si je osedlat. To už bylo loni. Letos se zatřásl podruhé, když jsem oficiálně po hodinách tvrdé dřiny naučila obloučky a prohlásila jsem se za nadšence, ptotože mě lyžování vážně začalo bavit.

Nemalou měrou tomu přispělo i krásné, ne příliš velké, lyžařské středisko, které se nachází v části Italských Alp necelých 20 kilometrů od města Trenta. 


Středisko je sice spíše menší, ale je ideální jak pro začátečníky, tak pro skutečné lyžaře, kteří se nebojí ani černých sjezdovek.  A pokud jste jako já, také požitkáři určitě vás potěší, že zde nechybí ani hospůdky s Aperol Spritzem, svařeným vínem, italskou pizzou a dalšími dobrotami. 

V rámci ubytování vám mohu na základě vlastních zkušeností doporučit hotel Le Blanc. Nový hotel, který vám za slušnou cenu nabídne komfortní ubytování, vynikající jídlo a milou obsluhu. A i když je jeho kapacita pokojů poměrně velká pořád si drží úroveň rodinného hotelu, kde se k hostům chovají  hezky a snaží se jim vždy vyjít vstříc. Kromě toho je součástí hotelu také wellness centrum s bazénem. 
Já si zde ráda užívám relaxační masáže nebo chvilky v sauně, které mě i po celém dnu na sjezdovce umí opět dostat do formy a postavit na nohy. 

Pokud tedy ještě nevíte kam vyrazit na lyže pak mrkněte na stránku www.maxizajezdy.cz a zarezervujte si svůj vlastní termín na prosluněných svazích v krásné Itálii. A pokud už máte letos jasno schovejte si Monte Bondone třeba na příští rok :). 


4 komentáře:

 1. Přiznám se, že jsem na lyžích nikdy nestála... Ten můj pokus o "běžkování" fakt nepočítám, ale dala jsem si předsevzetí, že letos to vyzkouším, protože ty zimní scenérie jsou překrásné :)

  OdpovědětVymazat
 2. Letos jsme na horách nebyli, takže jsem za krásné fotky se sněhem moc ráda :).
  Beauty by K.

  OdpovědětVymazat
 3. Já na lyžích stála naposledy někdy v deváté třídě základní školy a od té doby jsem na to neměla ani pomyšlení. Jsem šikula a určitě bych se zmrzačila. Navíc jsem spíš jarní a letní typ, než zimní a mrazivý .. :D
  RIGHT HERE RIGHT NOW

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář, všech si moc vážím.Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...